KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101109
nr 1210 1109
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad 1961. Olja på pannå, 55x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:09:10
300 kr
350 kr